Activitatea de consultanță în asigurări presupune că expertiza consultanților și managerilor noștri este pusă la dispoziția potențialilor clienți în scopul identificării nevoilor financiare, a decalajelor și oferirea unor soluții optime care să le aducă siguranța financiară acestora și familiilor lor.

Astfel, Noi suntem acolo unde dvs. vă simțiti acasă. Ne puteți contacta direct, telefonic sau prin e-mail, la sediul central Kunden Broker din Cluj-Napoca sau la agenția cea mai apropiată de dvs.

Competența și responsabilitatea consultanților noștri vă garantează o consiliere financiară de calitate.

Mai jos regăsiti datele de contact ale Agențiilor noastre:

Agentie Kunden Broker Brasov

Bulevardul 15 Noiembrie, nr. 69, et. 4
RO-500097 Brasov
Telefon: 
+40 264 507 086
Email: brasov@kbagencies.ro

Agentie Kunden Broker Bucuresti1

Splaiul Unirii nr. 16, et. 6, Muntenia Business Center
RO-040035 Bucuresti
Telefon: 
+40 264 507 057
Email: bucuresti1@kbagencies.ro

Agentie Kunden Broker Bucuresti2

Splaiul Unirii nr. 16, et. 6, Muntenia Business Center
RO-040035 Bucuresti
Telefon: 
+40 264 507 061
Email: bucuresti2@kbagencies.ro

Agentie Kunden Broker Bucuresti3

Splaiul Unirii nr. 16, et. 6, Muntenia Business Center
RO-040035 Bucuresti
Telefon: 
+40 264 507 065
Email: bucuresti3@kbagencies.ro

Agentie Kunden Broker Cluj-Napoca

Str. Republicii nr. 109, et. 2 (Sigma Business Center)
RO-400489 Cluj-Napoca
Telefon: 
+40 264 507 719
Email: clujnapoca@kbagencies.ro

Agentie Kunden Broker Deva

Bulevardul Decebal, Bloc M, Parter
RO-330020 Deva
Telefon: 
+40 254 268 534
Email: deva@kbagencies.ro

Agentie Kunden Broker Oradea

Str. Menumorut nr. 35, et. 1
RO-410013 Oradea
Telefon: 
+40 264 507 070
Email: oradea@kbagencies.ro

Agentie Kunden Broker Pitesti

Bulevardul I.C. Bratianu nr. 24, et. 8
RO-110004 Pitesti
Telefon: 
+40 264 507 050
Email: pitesti@kbagencies.ro

Agentie Kunden Broker Sibiu

Soseaua Alba Iulia nr. 14, et. 1
RO-550052 Sibiu
Telefon: 
+40 264 507 080
Email: sibiu@kbagencies.ro

Agentie Kunden Broker Targu Mures

Str. Gheorghe Doja nr. 97, et. 1
RO-540394 Targu Mures
Telefon: 
+40 264 507 075
Email: targumures@kbagencies.ro

Agentie Kunden Broker Timisoara

Str. Mendeleev nr.1
RO-300392 Timisoara
Telefon: 
+40 264 507 070
Email: timisoara@kbagencies.ro